Audyt Doradztwo Finanse

Księgowość w chmurze

Mobilna księgowość 

ADF Lidmar posiada system teleinformatyczny, umożliwiający prowadzenie księgowości w chmurze, mobilnej księgowości.

Księgowość w chmurze, to innowacyjne rozwiązanie, dedykowana aplikacja, która zapewnia bezpieczne przesyłanie dokumentów pomiędzy dwoma niezależnymi instalacjami.

Bezpieczna komunikacja pomiędzy jednostką prowadzącą np. sprzedaż w systemie Comarch OPT!MA, a kancelarią ADF Lidmar, która księguje ową sprzedaż również w systemie Comarch OPT!MA. 

Prestiżowy projekt, księgowość w chmurze jest skierowany do przedsiębiorców oczekujących obsługi finansowo-księgowej, alternatywnej dla tradycyjnej księgowości. Księgowość w chmurze, to zdalna praca wspomagająca:

  • automatyczne wprowadzanie i ewidencjonowanie dokumentów księgowych,
  • zarządzanie kontaktami z klientami,
  • wystawianie faktur,
  • prowadzenie kasy,
  • naliczanie płac.

Dostęp do danych finansowych i kontakt z ADF Lidmar - jest możliwy przez 24 godziny. 

Schemat działania księgowości w chmurze 

 

Dzięki pracy na jednej bazie danych dokumenty wprowadzane przez klienta, np. faktury, są automatycznie widoczne dla naszego zalogowanego pracownika w systemie OPT!MA, który ma możliwość dekretacji dokumentów i natychmiastowego ich zaksięgowania. 

Przed nieautoryzowanym dostępem do danych firmy chroni System logowania do serwera Danych z odpowiednim i wymaganym systemem haseł. Dodatkowym zabezpieczeniem są uprawnienia na poziomie aplikacji.

Część prac księgowych może pozostać w gestii klienta, zaś po naszej stronie weryfikacja tych prac, po której następuje księgowanie. UNISONO Flow jest wykorzystywane jako archiwum dla ERP. Zaksięgowane dokumenty w systemie finansowo księgowym, mogą być zaprezentowane w postaci interaktywnych zestawień w aplikacji internetowej Pulpit Menadżera

W dowolnym momencie możesz nie tylko wystawiać faktury i robić zdjęcia faktur zakupowych, ale także sprawdzać koszty, czy podatki i ZUS do zapłaty.

Księgowość w chmurze, mobilna księgowość, to korzyści dla stron.